GENEL ÖZELLİKLER

ZERAY GÜNEŞİ


GENEL ÖZELLİKLER


Kocaeli’nin en nadide semtlerinde hayata değer katan Zeray İnşaat A.Ş. yeniden Başiskele’nin kalbinde değerli bir yer açıyor. Zeray Güneşi’nde alt katlar bahçe dubleks, 1. ve 2. katlar normal daire ve üst katlarda çatı dubleks şeklinde olup; 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinin yanında havuz, tenis kortu, basketbol sahası, voleybol sahası, kafeterya, şelaleler, göletler, kamelyalar, çocuk parkı, sosyal tesis, fitness salonları, barbekü gibi daha birçok ayrıcalık sizi bekliyor.

Binaların altı kapalı otopark olup, otopark katından dairelere asansör ile ulaşım rahatlığı sunulmuştur. Zeray Güneşi’nde doğayla baş başa kaldığınızda; teknolojinin doğanın bir parçası haline geldiği, sadece size ait bir dünyada tüm beklentilerinizin karşılandığı, hayalinizdeki bu masalsı dünya Zeray İnşaat A.Ş.‘nin dokunuşuyla gerçek oluyor.

Zeray Güneşi ile doğa modern bir hayata kucak açıyor. Modern ve fonksiyonel yaşam alanları, her m²ye maksimum konfor katıyor. Klasik mimarisiyle gözleri kamaştıran ZERAY GÜNEŞİ’nde sizleri de yer almaya davet ediyoruz.